Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Aurix tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Aurix tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Lietošanas noteikumi

Interneta vietnes AuRIX.lv lietošanas noteikumi attiecas uz visām rezervācijām, veicot tās tiešsaistē, pa telefonu, faksu vai e-pastu. Pirms rezervācijas veikšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu.

SIA "ERCHERCOGS" var mainīt lietošanas noteikumus iepriekš par to nebrīdinot. Lūdzu pārlasiet lietošanas noteikumus pirms veicat pirmreizēju vai atkārtotu rezervāciju;

Lietotāja tiesības un pienākumi:

Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām, kas veiktas vietnē AuRIX.lv un iesniegto informāciju.
Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas stabilitāti vai drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā SIA "ERCHERCOGS" patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.
Lietotājs piekrīt personas datu apstrādei un to glabāšanai vietnes drošības nolūkos.

Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA "ERCHERCOGS", reģistrācijas numurs 40103371127, Rīga, Aspazijas bulvāris 24 - 5, LV-1050, Latvija, saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Izmantojot AuRIX.lv vietni, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Lietotāja e-pasta adrese netiek publicēta un izpausta trešajām personām bez lietotāja piekrišanas.